Hry Zdarma

Turtix

Hry adventury

Turtix

Turtix Hodnocení: 6/10

Turtix hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na záchranu své přátele a shromáždit rozptýlené kousky z amulet. Ale on potřebuje vaši pomoc. Ty se budou řídit Turtix prostřednictvím krásná hra světy prasknutí s vizuální detail. V celé vaší cesty, budete se setkávají s novými nepřáteli a překonat jejich mozky a hbitosti. A budete provádět oslnivou dvojí-skoky jak sbírat drahokamy a hledat pro mladé želvy.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 77927 krát on-line. Pořadí 173 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 13398 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 77927 krát
Turtix

turtix, arcade, želva, dobrodružství,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Turtix pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem Turtix. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Turtix , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra Turtix je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Turtix, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Turtix
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
65305
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
43590
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.

Letec Hrát ►

Letec

6
6 z 10 - 5214 hlasů
Odehrané
30608
krát

V této hře, jste člověk, který letí. Pro to, budete pomocí kláves se šipkami