Hry Zdarma

Chraňte pomeranče

Hry adventury

Chraňte pomeranče

Chraňte pomeranče Hodnocení: 7/10

Chraňte pomeranče hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tam je svět nepřátelský k pomeranče a vy budete muset chránit tyto plody všech nebezpečí, která jim hrozí. Musíte umístit pomeranče na bezpečném místě a chránit je před kyselým deštěm. Hra s karikatura estetikou, že budete muset chránit pomeranče z mraků, které zahodit kapky kyseliny, které zabíjejí pomeranče. Musíte počítat nejlepší místo, aby se na ně, nebo jak se dostat ovoce na bezpečné místo. Každá úroveň je mnohem složitější, než poslední. Pomocí myši na místo, ovoce nebo ujistěte se, že se k němu dostat místo.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7185 krát on-line. Pořadí 3510 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 68 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7185 krát
Chraňte pomeranče

Prožijte dobrodružství ochrany na pomeranče, tyto plody jsou ohroženy a zabit kyseliny dešťové mraky, které zahodit kapky, které ničí. Musíte nosit oranžové plody nebo postavit bezpečné útočiště pro ně. S estetické a zábavné hudby, budete muset udělat řadu pohybů na vybudování bezpečného prostředí pro ně. Mraky projít po obloze a klesla kyselé dešťové kapky, které jsou škodlivé. Je to silně podobá estetické pernatá zvěř, ale opět je to legrace nápad.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Chraňte pomeranče pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem Chraňte pomeranče. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Chraňte pomeranče , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra Chraňte pomeranče je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Chraňte pomeranče, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Chraňte pomeranče
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Turtix Hrát ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasů
Odehrané
77759
krát

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na z ...

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
65154
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
43428
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.