Hry Zdarma

elektrické chlapec

Hry adventury

Elektrické chlapec

Elektrické chlapec Hodnocení: 3/10

Elektrické chlapec hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tento blondýna vlasy chlapec má elektrické síly, a on hraje v tomto grafickém dobrodružství. Chcete-li ovládat hru budete potřebovat pouze počítač myší. Musíte kliknout na položky, které vidíte na scéně a musíte vyčistit cestu pro hrdiny. Pokud si myslíte, že člověk může projít úroveň bez jakýchkoliv problémů, klikněte na něj a on začne chodit do další úrovně. V průběhu této hře budete muset dávat pozor na každý detail, řešit hádanky a hádanky a čelit nepřátelům a stále silné roboty.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6524 krát on-line. Pořadí 3625 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 3.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnocení na základě 8 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6524 krát
elektrické chlapec

V grafických adventur, vždy byste měli věnovat velkou pozornost všem prvkům, které nás obklopují. Cokoliv může být užitečným nástrojem k dosažení našeho cíle. Můžete také vyřešit některé hádanky odemknout dveře a jít dál. Tento žánr videoher se stala populární v desetiletích 80. a 90. let. V těchto letech se objevil mnoho počítačových her tohoto žánru, a oni byli velmi návykové hry, která nuceni přemýšlet.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem elektrické chlapec pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem elektrické chlapec. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra elektrické chlapec , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra elektrické chlapec je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem elektrické chlapec, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

elektrické chlapec
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Turtix Hrát ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasů
Odehrané
77929
krát

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na z ...

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
65305
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
43590
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.