Hry Zdarma

Hasiči

Hry adventury

Hasiči

Hasiči Hodnocení: 7/10

Hasiči hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Hra, ve které hasiči mají k hašení požáru. Tam byl oheň a budete muset jít s hadicí uhasit požár. Plameny uvnitř domů, budov a ulic. Musíte se kontrolovat tlak vody a směr k dosažení všech požárů a hašení požárů. Klepněte na tlačítko myši ovládat směr proudu vody z hadice. Vypněte všechny ohně, než vyprší čas k vítězství.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 5459 krát on-line. Pořadí 3608 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 34 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 5459 krát
Hasiči

Hasiči dorazí na scénu ohně, hořící budovy a musí zachránit všechny. V této hře jste jeden z těch hasiče profesionály, kteří potřebují ukončit každý z ohnisek, kde plameny se dovnitř nebo ven kouře. Cíl hadici a zasáhl proud vody ve správném směru a ve správném úhlu tak, aby se voda dostane každý z bodů. Někdy budete muset dělat to přes okna na mokré nábytek uvnitř.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Hasiči pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem Hasiči. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Hasiči , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra Hasiči je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Hasiči, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Hasiči
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Turtix Hrát ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasů
Odehrané
77754
krát

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na z ...

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
65148
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
43423
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.