Hry Zdarma

Hladomorna bojovník

Hry adventury

Hladomorna bojovník

Hladomorna bojovník Hodnocení: 8/10

Hladomorna bojovník hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této akční adventuře budete ovládat bojovníka s myší na počítači. Kliknutím na pravé tlačítko myši, bojovník útoky. Pokud se budete držet tlačítko dolů, rozbít štít. Některé příšery vám dá nové zbraně a brnění, jak zlepšit svůj charakter a dělat to silnější.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6595 krát on-line. Pořadí 3636 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 8.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnocení na základě 4 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6595 krát
Hladomorna bojovník

Tato hra je mix mezi adventury a RPG žánru. Hlavním hrdinou je válečník vyzbrojený A začíná mečem, ale v průběhu hry můžete přepínat zbraně. Můžete také získat helmy a štíty, aby se lépe chránit.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Hladomorna bojovník pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem Hladomorna bojovník. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Hladomorna bojovník , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra Hladomorna bojovník je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Hladomorna bojovník, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Hladomorna bojovník
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Turtix Hrát ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasů
Odehrané
77927
krát

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na z ...

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
65305
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
43590
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.