Hry Zdarma

Krádež jako zloděj

Hry adventury

Krádež jako zloděj

Krádež jako zloděj Hodnocení: 8/10

Krádež jako zloděj hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Mít přítelkyni, která chce drahé věci. Chcete-li s ní oženit budete muset koupit šperky, auta a drahé položky. Potřebujete peníze nemáme, takže budete muset krást získat peníze. Musíte ukrást po celém městě. Přihlásit se domů a sbírat peníze na ulici. Musíte se vyhnout policii, která sleduje bezpečnost města. Útěk policejní auto na další části nadále krást. Na každé obrazovce koupit to, co vaše přítelkyně požádá, abyste se s ní oženit na konci hry.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 5761 krát on-line. Pořadí 3570 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 8.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnocení na základě 8 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 5761 krát
Krádež jako zloděj

Musíte být obchodní krást zloděj celoměstské. Domy jsou uzavřeny, ale můžete otevřít dveře, cennosti uvnitř. Procházka po ulicích hledají peníze a šperky se dostat. Policisté hlídkují v ulicích hledají zloděje. Musíte být rychlý a nenápadný, že agenti nemají chytí. Pokud jste Získané sousedství, aby vaše auto přejít na další oblasti. Na konci každého přístupu obrazovky do nákupní zóny jít dostat věci, které vaše přítelkyně chce mít, jako luxusní automobily nebo šperky.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Krádež jako zloděj pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem Krádež jako zloděj. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Krádež jako zloděj , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra Krádež jako zloděj je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Krádež jako zloděj, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Krádež jako zloděj
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Turtix Hrát ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasů
Odehrané
77740
krát

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na z ...

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
65138
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
43415
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.