Hry Zdarma

labyrint dveří

Hry adventury

Labyrint dveří

Labyrint dveří Hodnocení: 10/10

Labyrint dveří hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Otevřete dveře hradu jít cestou, která vás vede k princezně. Musíte jít otevřít dveře k sbírat předměty, které vám umožní překonat překážky v cestě. Zabijte příšery s penězi nebo předměty, které jdou sběrných na cestě k dosažení nejdál. Princ zachránit princeznu.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6302 krát on-line. Pořadí 3654 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 10.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hodnocení na základě 2 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6302 krát
labyrint dveří

Hra, kde budete muset brousit různé brány každé z obrazovek. Musíte překonat různé úrovně. V každé z obrazovek najdete monstra, že máte buď zabít, nebo předměty, které si můžete vybrat. Objekty, které najdete na displeji jsou vhodné pro ty, kteří zabít příšery, nebo koupit přechod na další úroveň.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem labyrint dveří pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem labyrint dveří. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra labyrint dveří , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra labyrint dveří je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem labyrint dveří, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

labyrint dveří
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Turtix Hrát ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasů
Odehrané
77754
krát

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na z ...

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
65148
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
43423
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.