Hry Zdarma

Lukostřelec z království

Hry adventury

Lukostřelec z království

Lukostřelec z království Hodnocení: 7/10

Lukostřelec z království hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Princezna byla unesena velký drak a lukostřelec musí porazit nepřátele, aby ji zachránil. Chcete-li přesunout znak, který můžete použít kláves se šipkami nebo WASD. Pomocí počítačové myši, měli byste zaměřit na své soupeře, aby je všechny porazit svými šípy.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6473 krát on-line. Pořadí 3628 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 12 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6473 krát
Lukostřelec z království

V této středověké hry dobrodružné hry a RPG hry se smíšenými platformami a fotografování. Znak ovládat je lukostřelec a během svého dobrodružství najdete předměty a zbraně, které vaše postava může použít. Pokaždé, když máte novou položku, nezapomeňte ji vybavit.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Lukostřelec z království pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem Lukostřelec z království. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Lukostřelec z království , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra Lukostřelec z království je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Lukostřelec z království, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Lukostřelec z království
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Turtix Hrát ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasů
Odehrané
77740
krát

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na z ...

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
65138
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
43415
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.