Hry Zdarma

Lukostřelec

Hry adventury

Lukostřelec

Lukostřelec Hodnocení: 7/10

Lukostřelec hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Jste bojovník lukostřelec, který musí chránit hrad před pravěkých lidí, kteří se na vás zaútočí. Bude střílet šípy, objekt nebo střelné zbraně proti nim, aby je zastavil. Návykové a zábavné bojovat a akční dobrodružství. Již Robin Hood, který bojuje proti nepřátelům. Ovládání: Pomocí myši a klikněte na cíl házet nebo střílet.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7840 krát on-line. Pořadí 2895 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 20 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7840 krát
Lukostřelec

Jste statečný válečník obrněný o 3 typy zbraní. Vyvolá objekt, těžké ovládání, vysoké škody a využívání energie do baru vyvolána. Spusťte šipku, normální kontrolu, nízké poškození. Použijte rychlý jiný. Zbraně, snadné ovládání, střední poškození. Použijte dlouhé jiný.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Lukostřelec pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem Lukostřelec. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Lukostřelec , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra Lukostřelec je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Lukostřelec, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Lukostřelec
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Turtix Hrát ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasů
Odehrané
77759
krát

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na z ...

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
65154
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
43428
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.