Hry Zdarma

Poklady na Dně Moří

Hry adventury

Poklady na dně moří

Poklady na Dně Moří Hodnocení: 10/10

Poklady na dně moří hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této online hře budete muset odhalit všechny tři trasy na Kaluha trojúhelníku najít co nejvíce pokladů je to možné! Takeláž svůj ponorku s cílem dosáhnout větší hloubky! Například, více pokovování rovná větší odolnost vůči tlaku! Delfíni, které najdete někdy vám rady. Dávejte si pozor na žraloky. Pomocí kláves se šipkami pro navigaci lodi a mezerníku k poklesu ponorku. Jakmile ponorka je vynechán, najít poklad, a stiskněte klávesu A chytit to.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6031 krát on-line. Pořadí 3592 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 10.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hodnocení na základě 2 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6031 krát
Poklady na Dně Moří

Jakmile jste pod vodou, budete muset dávat pozor na několik věcí, aby přežili. Za prvé, vyhnout se žraloky. Ale tři měřidla, která se objeví je také velmi důležité. Jeden vám řekne kyslík k dispozici uvnitř ponorky, které budete moci vyřešit tím, že prostě lezení na povrch. Druhý vám řekne, tlak, že ponorka se prosadit, což znamená, že budete prostě muset vyhnout jít příliš hluboko pod povrchem. Konečně, budete muset vrátit na loď dříve, než se baterie vyčerpá.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Poklady na Dně Moří pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem Poklady na Dně Moří. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Poklady na Dně Moří , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra Poklady na Dně Moří je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Poklady na Dně Moří, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Poklady na Dně Moří
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Turtix Hrát ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasů
Odehrané
77754
krát

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na z ...

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
65148
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
43423
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.