Hry Zdarma

Prozkoumejte Hrad

Hry adventury

Prozkoumejte hrad

Prozkoumejte Hrad Hodnocení: 7/10

Prozkoumejte hrad hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Kdysi dávno, v městečku Ichbindubistburg žili Eine Kleine lukostřelec a bombardér, sestra a bratr. Jednoho dne se rozhodli, že se vydali hledat lepší štěstí ve vzdálených zemích. Bylo mají nějaký plán? Samozřejmě, že ne! A teď jste se zjistit, jak nečekaně jako neplánované výlet může jít! Pomocí kláves se šipkami pro pohyb vaší postavy, a dávejte pozor na cvičení najdete na cestě, protože se dozvíte věci, jako je dvojitých skok, který se stiskem skoku znovu tlačítko v horní části skoku jít ještě vyšší.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7933 krát on-line. Pořadí 2939 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 26 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7933 krát
Prozkoumejte Hrad

Toto je příběh dvou šťastných darebáků, jejichž jména jsou Eine (dívka) a Kleine (chlapec), který vyrazil na výlet, který nemá zvláštní plány. A stalo se to tak, že se potkal spoustu dobrodružství na cestě.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Prozkoumejte Hrad pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem Prozkoumejte Hrad. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Prozkoumejte Hrad , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra Prozkoumejte Hrad je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Prozkoumejte Hrad, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Prozkoumejte Hrad
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Turtix Hrát ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasů
Odehrané
77929
krát

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na z ...

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
65305
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
43590
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.