Hry Zdarma

řez lano na šibenici

Hry adventury

řez lano na šibenici

řez lano na šibenici Hodnocení: 5/10

řez lano na šibenici hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Dokažte váš cíl s lukem, jak budete muset snížit lano na šibenici, kde jsou vaši přátelé střelou s šipkou, aniž by jim ublížit. Musíte se zaměřit na luk a střílet na šipku ve směru a síly potřebné snížit lano je drží. Musíte dávat pozor, aby ublížil své přátele s šipkami, tři tahy, které zemřou. Můžete použít svou zbraň, aby zabil katy, kteří sledují šibenici. Máš omezený čas na každé obrazovce. Osvoboďte své přátele a ukázat svůj cíl s lukem a šípy.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6938 krát on-line. Pořadí 3528 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 32 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6938 krát
řez lano na šibenici

Hra dovednost a přesnost, ve které používáte luk. Musíte přesně mířit a vypočítat směr a sílu potřebnou dobře. Musíte snížit lano, které je zavěšené, kde jsou vaši přátelé. Můžete použít zbraň, aby zabil katy, které mají své uvězněné kamarády. Řez lana před dusí, máte omezený čas projít každou obrazovku. Musíte osvobodit své přátele před tím, než se utopí. Existuječasový limit projít každou úroveň, a že všechny postavy jsou propuštěn nezraněný.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem řez lano na šibenici pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem řez lano na šibenici. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra řez lano na šibenici , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra řez lano na šibenici je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem řez lano na šibenici, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

řez lano na šibenici
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Turtix Hrát ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasů
Odehrané
77759
krát

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na z ...

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
65154
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
43428
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.