Hry Zdarma

Rytířů proti Skřeti

Hry adventury

Rytířů proti skřeti

Rytířů proti Skřeti Hodnocení: 4/10

Rytířů proti skřeti hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Jako statečný rytíř, to je na vás, abyste odrazit 50 vlny skřetů, zlobři a další hrůzy z pevnosti. Držte ho v barikádách, nebo proti nim bojovat prst až k patě uvnitř hradu. Stavět budovy na posílit svou pozici, odemknout nové vybavení, nebo vytvořit přátelské možnosti vojáka školení. Vybavte se s úžasnou zbraní, silný pancíř a robustní štíty. Použijte "WASD " na pohyb a myši na cíl a zaútočit.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 14508 krát on-line. Pořadí 1364 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 776 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 14508 krát
Rytířů proti Skřeti

rytíři, skřeti, zlobři, hrad, meč, středověké,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Rytířů proti Skřeti pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem Rytířů proti Skřeti. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Rytířů proti Skřeti , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra Rytířů proti Skřeti je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Rytířů proti Skřeti, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Rytířů proti Skřeti
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Turtix Hrát ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasů
Odehrané
77759
krát

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na z ...

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
65154
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
43428
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.