Hry Zdarma

Super Dobrodružství na Žirafa

Hry adventury

Super dobrodružství na Žirafa

Super Dobrodružství na Žirafa Hodnocení: 7/10

Super dobrodružství na Žirafa hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tato hra je rozkošný zdarma on-line hry mísí platformy hry s RPG her, aby se vytvořil prostor pro toto dobrodružné hry plné zábavy. Budou muset přesunout způsobilost úrovně, boj proti monstra a pomocí své schopnosti k postupu. Ovládací prvky jsou WASD a kurzorové klávesy, a budete se pohybovat a využít své schopnosti, resp. Nenechte si ujít tuto hru, jistě se vám bude líbit a trávit čas zábavné hraní.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 8382 krát on-line. Pořadí 2466 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 222 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 8382 krát
Super Dobrodružství na Žirafa

V platformě hry jsou v podstatě skákání z platformy na platformu podporovat v úrovni, ale tato hra je začleněna RPG prvky, jako jsou dovednosti, spotřební předměty, různé zbraně a další spolucestující.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Super Dobrodružství na Žirafa pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem Super Dobrodružství na Žirafa. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Super Dobrodružství na Žirafa , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra Super Dobrodružství na Žirafa je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Super Dobrodružství na Žirafa, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Super Dobrodružství na Žirafa
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Turtix Hrát ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasů
Odehrané
76694
krát

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na z ...

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
64110
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
42378
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.