Hry Zdarma

Uhnout Se Pasti

Hry adventury

Uhnout se pasti

Uhnout Se Pasti Hodnocení: 3/10

Uhnout se pasti hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této zábavné a návykové flashové hře jste učeň ninja, který má cestovat bludiště shromažďovat všechny hvězdy a zároveň se vyhýbat nástrahám, které se objeví. Sbírat hvězdy a zároveň uhýbat oštěpy, palcáty a skákat přes jámy. Když se dostanete do bodu, který může pokračovat bez zálohování pojištění, pokud zemřete. A nezapomeňte váš pán ninja hlídá nad vámi. Hry: Pomocí mezerníku přejít od hvězdy ke hvězdě, a přeskočit.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7127 krát on-line. Pořadí 3192 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 3.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnocení na základě 4 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7127 krát
Uhnout Se Pasti

Dovednostní hra, kde musíte spustit bludiště testy přesahující, že vás stejně skok, vyhnout se bodce palice nebo oštěpy. Každá obrazovka je mnohem obtížnější, než ta předchozí, ale hra je jednoduché hrát a pro všechny diváky.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Uhnout Se Pasti pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem Uhnout Se Pasti. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Uhnout Se Pasti , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra Uhnout Se Pasti je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Uhnout Se Pasti, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Uhnout Se Pasti
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Turtix Hrát ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasů
Odehrané
77759
krát

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na z ...

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
65154
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
43428
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.