Hry Zdarma

Upír

Hry adventury

Upír

Upír Hodnocení: 8/10

Upír hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Jsi upír, který se musí živit lidskou krví. Upíři mají řadu pravomocí, které by měly být použity pro lidi nenechte se chytit a pít jejich krev. Můžete létat jako netopýr z jednoho místa na druhé nebo použít duševní síly. Musíte se vyhnout kříže a česnek, které vás bolí.Zábavné dobrodružství život jako upír.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 5964 krát on-line. Pořadí 3576 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 8.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnocení na základě 10 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 5964 krát
Upír

Upír hra, kde budete muset naučit být jedním z nich. Máte všechny magické síly a musí se naučit používat k jídlu člověka. Stávky žen v jejich spánku pít jejich krev. Musíte se vyhnout věci, které vás bolí jak kříže a česnek. Hrajte jako upír v této zábavné dobrodružství pro všechny věkové kategorie.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Upír pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem Upír. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Upír , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra Upír je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Upír, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Upír
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Turtix Hrát ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasů
Odehrané
77754
krát

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na z ...

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
65148
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
43423
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.