Hry Zdarma

Věž Kanthor

Hry adventury

Věž kanthor

Věž Kanthor Hodnocení: 9/10

Věž kanthor hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Věž Kanthor je dobrodružná hra, kde musíte procházet každé místnosti věže dosáhnout do konce. V každém z pokojů bude mít turné po překážky dostat do druhých dveří, sledovat pálky pronásledování si, zastřelím tě kouzelníky a jiné doklady, které budou dělat věci obtížné. Pohnout: Klávesy se šipkami Skok: X Útok: C Střílet: V Pauza / Aktualizace: P Ztlumit: M

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7590 krát on-line. Pořadí 3085 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 9.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Hodnocení na základě 8 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7590 krát
Věž Kanthor

Věž Kanthor je návyková adventura, ve které musíte překonat různé místnosti s různými překážkami, které musíte skočit a vyhnout se. Klasická hra zábava hrát na vašem počítači. Vyšplhat až na vrchol věže místnosti pokojů, a ne nechat nepřátelé chytit.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Věž Kanthor pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem Věž Kanthor. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Věž Kanthor , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra Věž Kanthor je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Věž Kanthor, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Věž Kanthor
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Turtix Hrát ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasů
Odehrané
77927
krát

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na z ...

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
65305
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
43590
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.