Hry Zdarma

zachránit princeznu

Hry adventury

Zachránit princeznu

Zachránit princeznu Hodnocení: 4/10

Zachránit princeznu hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře budete hrát prince, který musí zachránit svou milovanou princeznu cestuje po světě platformy tím, že skočí. Z tohoto dobrodružství, klepněte na tlačítka se šipkami pohybovat, do stran a nahoru pro skok. Stisknutím mezerníku budete investovat své gravitaci a můžete chodit na strop. Musíte překonat různé úrovně, každá obrazovka je těžší než ten předchozí. Musíte zničit nepřítele a shromažďovat všechny zlaté mince můžete.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 18435 krát on-line. Pořadí 1101 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 1062 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 18435 krát
zachránit princeznu

Plošinovka, ve které musíte překonat každou obrazovku k postupu do další úrovně. Tyto hladiny se zvyšují v nesnázích, jak budete postupovat. Jste malý princ, který má procházet každé z obrazovek osvobodit princeznu. Musíte vzít mince a dostat se na konci každé úrovně do další. Můžete použít mezerníku obrátit gravitaci chodit na střeše, ale nemůžete používat příliš mnohokrát.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem zachránit princeznu pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem zachránit princeznu. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra zachránit princeznu , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra zachránit princeznu je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem zachránit princeznu, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

zachránit princeznu
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Turtix Hrát ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasů
Odehrané
77740
krát

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na z ...

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
65138
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
43415
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.