Hry Zdarma

Zvídavé Dobrodružství

Hry adventury

Zvídavé dobrodružství

Zvídavé Dobrodružství Hodnocení: 2/10

Zvídavé dobrodružství hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této online hře, vaším cílem je sbírat body, aby bylo možné dále zkoumat své okolí. Použijte levé a pravé šipky nebo A a D klíče k pohybu, a až klíč nebo W klíč ke skoku. Mezerník nebo tlačítko ovládání bude váš akční tlačítko. S tímto, budete moci nic dělat. Zkontrolujte, vyzvednout, použití, atd. Pokaždé, když najdete něco, co budete moci použít, objeví se znamení, takže neváhejte a stisknutím mezerníku. Oči, které vidíte na celém světě se uložit hru, když je projít.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 5971 krát on-line. Pořadí 3562 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 2.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Hodnocení na základě 6 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 5971 krát
Zvídavé Dobrodružství

Nemůžete dělat nic ještě v první místnosti, tak hlavu vpravo. Prohlédněte si hromadu papíru, aby se kus. Pak se vraťte doleva a prozkoumejte pero na stůl napsat poznámku. Vraťte se zpět doprava a prozkoumejte dveře projít poznámky přes. Stráž bude ignorovat, ale on si bude pamatovat, aby vás krmit. Z nějakého důvodu, když vám ocet. Vraťte se do první místnosti a zkoumat kádinku nalít ocet v, poté utéct, aby se vyhnuli zabil. Pokud stojíte v přední části otvoru ve zdi, bude výbuch vám neublíží. Pak skočit přes místo, kde byla zeď.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Zvídavé Dobrodružství pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Adventury flash hra s názvem Zvídavé Dobrodružství. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Zvídavé Dobrodružství , a to se vztahuje k Adventury. Naše nová hra Zvídavé Dobrodružství je jedna z nejlepších her Adventury najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Zvídavé Dobrodružství, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Zvídavé Dobrodružství
ZPĚT

Adventury nejhranější hry

Turtix Hrát ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasů
Odehrané
77740
krát

Turtix nevěděli, co by se stalo, když se pokoušel odlévaní mocné kouzlo bez dohledu svého učitele. Když ztratil kontrolu nad magií a zničil jeden amulet, že udržovat mír a harmonii ve svém světě, myslel si, že nejhorší se stalo. Pak se dozvěděl, temné síly měl vtrhli pět ostrovů a unesli všechny mladé želvy ze školy Magic! Stanoveno dát věci do pořádku, je statečný a chvályhodná Turtix stanovené na z ...

Bowja, Ninja 2 Hrát ►

Bowja, ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasů
Odehrané
65138
krát

Bowja o Ninja je zpět! To, že je čas na misi k zabavení zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použití myši kliknout na objekty a místa na obrazovce pokroku prostřednictvím hry. Když kurzor je bílá šipka ikona pak mají možnost provést tah. Když kurzor je spřádání červená šipka pak budete muset počkat. Když kurzor je ruční ikonu pak můžete kliknout na objekt nebo umístění směřovaly na vás.

Ramayana Hrát ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasů
Odehrané
43415
krát

Tato hra je založena na epos Ramayana, v níž král Rama snaží přivést zpět svou ženu, jak byla unesena její bratr Ravana. Rama musí sbírat tři ashtras (zbraně) zabít Ravana a získat svou ženu zpět Sita. Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte, mezera na skok a ovládací tlačítka zastřelit.