Hry Zdarma

3D Útěk

Hry akce

3d Útěk

3D Útěk Hodnocení: 7/10

3d Útěk hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této on-line hře budete muset běžet podél koridoru, ve kterém se setkáte s překážkami, které musíte vyhnout, jako jsou skály, kameny a silným otřesům. S kurzorovými šipkami budete vyhýbat překážkám, a vertikální šipky bude ovládat fotoaparát a mezerník je skočit.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 5829 krát on-line. Pořadí 3363 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 12 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 5829 krát
3D Útěk

V této akční hře budete muset spustit rukavici se dostat pryč, musíte být spuštěn konkrétní čas se dostat do další úrovně.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem 3D Útěk pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem 3D Útěk. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra 3D Útěk , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra 3D Útěk je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem 3D Útěk, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

3D Útěk
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53436 hlasů
Odehrané
330932
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
96549
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
30073
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...