Hry Zdarma

3D Výzvědách

Hry akce

3d výzvědách

3D Výzvědách Hodnocení: 9/10

3d výzvědách hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tomto volném on-line hry, můžete si hrát špiona, který má se dostat z jednoho konce na druhý, aniž by si všiml. Pomocí klávesy Z opustit bomby a stiskněte tlačítko x odpálit, když jste připraveni. Přesun na zvýšené dlaždice přesunout do další úrovně. Můžete stisknout až ke zdi a pohybovat se pohybovat s větší tajnosti. Můžete také tlačit bedny by jen šlapat do jeho místě.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6759 krát on-line. Pořadí 3329 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 9.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Hodnocení na základě 22 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6759 krát
3D Výzvědách

Pomocí kláves se šipkami pohybovat. Mezerníku vám umožní přijmout opatření. Nevynechávejte tutoriál a pokyny. Tento krok je velmi důležitý, pokud chcete, aby si své skvělé ostré a kluzké pohyby.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem 3D Výzvědách pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem 3D Výzvědách. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra 3D Výzvědách , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra 3D Výzvědách je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem 3D Výzvědách, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

3D Výzvědách
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332054
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97609
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31164
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...