Hry Zdarma

Při Hledání Diamanty

Hry akce

Při hledání diamanty

Při Hledání Diamanty Hodnocení: 5/10

Při hledání diamanty hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na konec se všemi drahokamy a diamanty můžete. Chtěli byste diamanty?

Krát hrál:

Tato hra se hraje 31328 krát on-line. Pořadí 604 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 2870 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 31328 krát
Při Hledání Diamanty

Tato hra pochází z Disney.co.uk her. Hra sbírat diamanty. Musíte skákat přes nábytek a stěny se dostat do diamantů, které jsou skryté. Diamantové náhrdelníky mají extra body, proto pozor na mnoho náhrdelníky a šperky. Prohlídka domu a udržet všechny drahokamy můžete. Dodge psy, kočky nenávidí a odvézt body. Musíte jít co nejvíce z domova najít všechny drahokamy, které jsou skryty v každém rohu.Hledat a najít hru skočil z platformy na platformu.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Při Hledání Diamanty pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Při Hledání Diamanty. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Při Hledání Diamanty , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Při Hledání Diamanty je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Při Hledání Diamanty, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Při Hledání Diamanty
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332236
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97768
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Zajdo Kandysu Hrát ►

Zajdo kandysu

6
6 z 10 - 1934 hlasů
Odehrané
26114
krát

Připravte se na Bomp v této jedinečné přepínání hra s dupání porazit. Zápas řadami Bomps ze stejné barvy na jasnou jej v této návykové puzzle hry. Dejte si pozor na ticking bomb a užívání Star-Bomby vytvořit Amazing zvláštní kombinace, které rozsvítí obrazovku. Cílem s vaší myši a klikněte na skok. Collect jako mnoho Jelly Miminka možné před čas vypršel. Získáte více bodů, pokud budete sbírat mnoho Jelly Miminka v ...