Hry Zdarma

Tobikomi Jump-Muž

Hry akce

Tobikomi jump-muž

Tobikomi Jump-Muž Hodnocení: 7/10

Tobikomi jump-muž hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Mario Bros typ hry, kde jste postava, která má skočit, pohyb, běh ve hře se 7 různými světy a 28 úrovní. Přesuňte postavu s šipkami a střílíte ovládacího tlačítka. Ovládací prvky jsou přizpůsobitelné. Hra se skládá z různých cest, jako platformy, kde budete muset skákat z jednoho do druhého. Dostat na konci hry se svými skoky. Musíte posbírat co nejvíce zlatých mincí, které se objevují na turné a dá vám body navíc. Můžete také skryté poklady, které vám pomohou vydržet déle ve hře. Dejte si pozor na roboty vrahy!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 11169 krát on-line. Pořadí 1806 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 344 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 11169 krát
Tobikomi Jump-Muž

Akční hra, ve které musíte překonat různé obrazovky a platformy, které se objeví. Procházka přes území jak je to možné skokem z obrazovky na obrazovku. Musíte být opatrní, o robotech, které se objevují, jsou nepřátelé. Pokud robot dotkne vám spadne na obrazovce a budete mrtvý. Musíte se vyhnout roboty, které přijdou po cestě. Zde vám poklady skryté zbraně se bránit před nepřáteli. Tam jsou překvapení skrývá za otazníky. Běh a skok přes hru, dokud se nedostanete na konec bezpečně.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Tobikomi Jump-Muž pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Tobikomi Jump-Muž. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Tobikomi Jump-Muž , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Tobikomi Jump-Muž je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Tobikomi Jump-Muž, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Tobikomi Jump-Muž
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332072
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97633
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31182
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...