Hry Zdarma

Válka Draků

Hry akce

Válka draků

Válka Draků Hodnocení: 5/10

Válka draků hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, jak můžete, takže nemusíte zabít.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 97768 krát on-line. Pořadí 118 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 9706 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 97768 krát
Válka Draků

Dračí války, ve které budete muset zúčastnit. Musíte létat po obloze se zničit co nejvíce draků, jak je to možné. Musíte střílet zvířata. Vyhnout se ohnivé koule, které se chystáte, aby vám hodit střílet.Akční hra, kde musíte vyhnout útokům nepřátel a zničit co nejvíce protivníků, jak je to možné. Ovládejte svůj zvířete na obloze a namířit a stisknout spoušť své zbraně.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Válka Draků pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Válka Draků. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Válka Draků , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Válka Draků je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Válka Draků, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Válka Draků
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332236
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31328
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...

Zajdo Kandysu Hrát ►

Zajdo kandysu

6
6 z 10 - 1934 hlasů
Odehrané
26114
krát

Připravte se na Bomp v této jedinečné přepínání hra s dupání porazit. Zápas řadami Bomps ze stejné barvy na jasnou jej v této návykové puzzle hry. Dejte si pozor na ticking bomb a užívání Star-Bomby vytvořit Amazing zvláštní kombinace, které rozsvítí obrazovku. Cílem s vaší myši a klikněte na skok. Collect jako mnoho Jelly Miminka možné před čas vypršel. Získáte více bodů, pokud budete sbírat mnoho Jelly Miminka v ...