Hry Zdarma

Arkády Akční

Hry akce

Arkády akční

Arkády Akční Hodnocení: 5/10

Arkády akční hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Cílem této online hry je zničit nepřátele a zůstat naživu tak dlouho, jak je to možné. Vzhledem k tomu, vaše loď se automaticky aktivuje, můžete zaměřit svou pozornost na to dostat hit. Někteří nepřátelé budou rozděleny do několika nepřátel, když udeřil. Nepoužívejte hit příliš mnoho z nich najednou, nebo to bude obtížné je všechny vyhnout. Sbírat síly upů, kdykoli je to možné. Neváhejte a použití bomb, pokud potřebujete. Použijte WASD nebo šipky pro pohyb vaší lodi. Pomocí myši na cíl. Body jsou zaznamenány, pokud je nepřítel zničen. Vytáhl několik nepřátel rychle za sebou vytvoří komba, které zvýší vaše skóre.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7020 krát on-line. Pořadí 3536 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 0 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7020 krát
Arkády Akční

Každá zbraň je účinná proti různým nepřátelům. Nepoužívejte zvednout zbraň výkon až v případě, že zbraň již máte se bude více využívat v současné situaci. Napájení ups jsou ztraceny, když zemřete, takže ujistěte se, že používáte nějaké uložené síly upů, než bude příliš pozdě. Pouze jeden zapnutí může být uložen v době, ujistěte se, že budete používat svůj stávající před vyzvednout další. Máte krátké období neporazitelnosti po opětovném tření. Pomocí této funkce lze sbírat síly upů v nebezpečných pozicích. Vyjměte více nebezpečných nepřátel, nejprve dát si větší šanci s těmi slabšími. Zabíjení nepřátel v rychlém sledu zvyšuje multiplikační bonus, což vám vyšší skóre. Některé mají nepřátelé na časy, kdy oni jsou úctyhodné. Pomocí těchto možností, aby se v úzké spolupráci a vzít je ven. Vyhněte se okraje obrazovky, kde možné zajistit, že máte dost času reagovat na to, co přijde.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Arkády Akční pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Arkády Akční. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Arkády Akční , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Arkády Akční je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Arkády Akční, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Arkády Akční
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332068
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97622
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31172
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...