Hry Zdarma

Divoký Západ

Hry akce

Divoký západ

Divoký Západ Hodnocení: 7/10

Divoký západ hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Akční hra, ve které budete muset procházet obrazovkami jeden po druhém jít zabíjet nepřátele. V každé úrovni najdete nové zbraně v boji. Střílet pistolí nebo hit s holí. Máte různé možnosti, a musí překonat mnoho obrazovek.Výlet do vzdálené a divoké západní Spojené státy se zloději, policisté a psanci. Chůze labyrintem scenérie jako poušť nebo jeskyně, aby porazil každé úrovni. Získejte všechny zlaté ocenění a najdete podél cesty.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6965 krát on-line. Pořadí 3541 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 16 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6965 krát
Divoký Západ

V této hře budete muset jít až tak daleko dostat a dostat všechno zlato, co můžete. Každý nepřítel zabít vám mince jako odměnu. Musíte se trefit, nebo střílet nepřátele, které se objevují projít každou úroveň.Hlavní postavou je psanec a zloděj zlý. Hlavním hrdinou je kaktus, který je člověk. Prohlédněte si všechny divoký západ krajiny a dostane se porazit všechny úrovně. Hrajte si s vaším jménem a překonat všechny problémy ve hře.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Divoký Západ pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Divoký Západ. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Divoký Západ , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Divoký Západ je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Divoký Západ, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Divoký Západ
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332236
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97768
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31328
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...