Hry Zdarma

Grand Theft Auto

Hry akce

Grand theft auto

Grand Theft Auto Hodnocení: 8/10

Grand theft auto hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Toto je flash verze slavné Grand Theft Auto videoherní série. Užijte si svobodnou vůli Grand Theft Auto v této flash verzi, vést své zločince k páchání trestných činů, jak je to možné, že udeří lidé a krást auta. Pomocí kláves se šipkami pohybovat. Levé a pravé šipky fungují pouze pro osobní automobily. Když pěšky, myš je ten, který dělá charakter chůze tomto směru. K útoku, použijte levé tlačítko myši. Klávesu vstoupit na dostane do auta. Věnujte pozornost mise briefingy. Klepněte na tlačítko Přehrát pro spuštění přehrávání Grand Theft Auto akční hra.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 8924 krát on-line. Pořadí 2812 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 8.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnocení na základě 148 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 8924 krát
Grand Theft Auto

Grand Theft Auto série je vždy nastavena ve fiktivních lokalitách silně po vzoru amerických měst. Je známý pro své komediální satira americké kultury, ačkoli série získala kontroverzní pro jeho dospělé přírodě a násilné témata. Seriál se zaměřuje kolem různých protagonistů, kteří se snaží stoupat po žebříčku podsvětí, i když jejich motivy pro to, aby se liší v každé hře.Grand Theft Auto série kritikou a komerčně úspěšný, prodalo více než 125 milionů kusů, v prosinci 2012 (před vydáním Grand Theft Auto 5 splátky).

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Grand Theft Auto pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Grand Theft Auto. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Grand Theft Auto , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Grand Theft Auto je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Grand Theft Auto, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Grand Theft Auto
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332072
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97633
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31182
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...