Hry Zdarma

Házet Kostky s Míčem

Hry akce

Házet kostky s míčem

Házet Kostky s Míčem Hodnocení: 3/10

Házet kostky s míčem hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této on-line hře, budete muset použít míč hodit co nejvíce kostiček, jak můžete přes okraj plošiny. K tomu, budete prostě muset tlačit je. Vydáte-li se příliš rychle, zastaví míč, bude velmi těžké, protože dřevěná platforma je velmi kluzká, takže mějte na paměti, že mírný tlak by mohl stačit. Nejsou žádné životy v této hře, jen čas. Házení kostkou vám čas navíc, ale spadla vám bude ztrácet čas.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7093 krát on-line. Pořadí 3157 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 3.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnocení na základě 12 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7093 krát
Házet Kostky s Míčem

V geometrii, kostka je tří-dimenzionální objekt ohraničen šesti čtverečních stranách, tři setkání u každého vrcholu. Kostka může být také nazýván pravidelné šestihrany a je jedním z pěti platonických pevných látek. Kostka je duální k osmistěnu.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Házet Kostky s Míčem pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Házet Kostky s Míčem. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Házet Kostky s Míčem , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Házet Kostky s Míčem je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Házet Kostky s Míčem, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Házet Kostky s Míčem
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332054
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97609
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31164
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...