Hry Zdarma

Jízda na Trubky

Hry akce

Jízda na trubky

Jízda na Trubky Hodnocení: 7/10

Jízda na trubky hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této on-line hře, budete muset jezdit na kole přes tunely tohoto tří-dimenzionální závodní hra. Pomocí tlačítek nahoru a dolů šipkami urychlit nebo zpomalit. Pomocí levé a pravé klávesy řídit, vyhnout se překážkám a sbírat zelené krychle, které bude opravu svůj štít. Pokud váš štít je na 100%, že zelené kostky vám čas bonusy. Najdete zde dva režimy, časované režim a režim přežití. Režim měřený skládá z závodí s časem v každé cestě k odemknutí nové, a porazit záznamy získat medaile. V přežití režimu budete muset přežít a nemůžete zpomalit.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6583 krát on-line. Pořadí 3417 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 12 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6583 krát
Jízda na Trubky

Vozidla v této hře se velmi podobají těm z filmu Tron, které se nazývají lehké cyklů. Jsou futuristický jednostopých vozidel, které vytvářejí stěny barevného světla.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Jízda na Trubky pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Jízda na Trubky. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Jízda na Trubky , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Jízda na Trubky je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Jízda na Trubky, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Jízda na Trubky
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332054
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97609
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31164
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...