Hry Zdarma

Lovec Lukostřelec

Hry akce

Lovec lukostřelec

Lovec Lukostřelec Hodnocení: 7/10

Lovec lukostřelec hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Zdarma on-line hra, ve které budete ovládat Robina Hooda, lukostřelec musí střílet do různých zvířat a monster, jak se dostat do další úrovně. Na každé úrovni cíl změní, ale vždy musíte střílet šípy s lukem Robina je trefit monstra nebo cílů. Můžete střílet tak rychle, jak je to možné, protože máte nekonečný počet šipek připraven střílet z vašeho luku. Zaostřit svůj cíl a získat nejvyšší skóre s Robina Hooda, lov lukostřelec.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6946 krát on-line. Pořadí 3316 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 16 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6946 krát
Lovec Lukostřelec

Samice Robina Hooda je inspirován nejslavnější brankář všech dob, Robin Hood, s lukem a šípy ukradl peníze z bohatých a dát k chudým, kromě toho, že střelec s nejlepší cílem světa.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Lovec Lukostřelec pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Lovec Lukostřelec. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Lovec Lukostřelec , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Lovec Lukostřelec je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Lovec Lukostřelec, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Lovec Lukostřelec
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332236
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97768
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31328
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...