Hry Zdarma

Najít Princeznu

Hry akce

Najít princeznu

Najít Princeznu Hodnocení: 3/10

Najít princeznu hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Hledat princeznu v labyrintu. Musíte dávat pozor, aby nebezpečné předměty spadnout. Pokud se objekt pádu, jste mrtví. Musíte se vyhnout nebezpečí dosáhnout princezna na vás čeká na konci každé obrazovce. V této návykové hře, budete muset osvobodit princeznu. Chcete-li to provést, použijte klávesy se šipkami, ale budete muset vyhnout se ohnivé koule, které zabíjejí, pokud se vás dotknout. V této hře, bude 10 úrovní a každá úroveň je těžší než ten předchozí. Míče padají rychleji a budete mít méně času se dostat k princezně.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7558 krát on-line. Pořadí 3056 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 3.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnocení na základě 66 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7558 krát
Najít Princeznu

Tyto konec místnosti a princezny čeká na druhé straně. Musíte se vyhnout ohnivé koule, které padají a zabiju tě, pokud se tě dotknout. Je to hra dovednosti a rychlost, musíte se vyhnout překážkám a vyhýbat se nebezpečí spadnete. Jakmile se dostanete na druhou stranu úrovně až k princezně a budou na další obrazovce. Musíte být rychlý a buďte opatrní, abyste se tě dotknout jen smrt v této hře.Jednoduchá hra, ale to vyžaduje své schopnosti, aby se co nejdříve zachránit své milované. Spusťte ho čeká na vás!Omezenou dobu.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Najít Princeznu pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Najít Princeznu. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Najít Princeznu , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Najít Princeznu je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Najít Princeznu, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Najít Princeznu
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332236
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97768
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31328
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...