Hry Zdarma

Parkour po Celém Světě

Hry akce

Parkour po celém světě

Parkour po Celém Světě Hodnocení: 8/10

Parkour po celém světě hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

kloužou si cestu přes rozšiřování měst Londýna, zářící mrakodrapy Rio de Janeiro, pod vozidlem od centra New Yorku a dalších šesti mezinárodních lokalitách, zvednutím draky as you go aby se stal hlavním volný běh výkon dům. Každá úroveň obsahuje pět elektráren kuličky umístěné v místech určených k testování své volnoběžka schopnosti na maximum. Vaším úkolem je použít všechny kroky k dispozici k dosažení těchto cílů.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 8644 krát on-line. Pořadí 2713 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 8.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnocení na základě 148 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 8644 krát
Parkour po Celém Světě

Parkour, také volal le art du deplacement (umění vysídlení) je disciplína, která vznikla ve Francii a je o stěhování z jednoho bodu do druhého v co nejefektivnějším způsobem, jež překonává všechny překážky potkáte spíše než jít kolem nich, jako ploty, stěny nebo výška změny.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Parkour po Celém Světě pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Parkour po Celém Světě. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Parkour po Celém Světě , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Parkour po Celém Světě je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Parkour po Celém Světě, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Parkour po Celém Světě
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332236
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97768
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31328
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...