Hry Zdarma

Prase Války

Hry akce

Prase války

Prase Války Hodnocení: 10/10

Prase války hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

To je pěkný akční, strategie, hra, ve které budete muset pomoci trochu prase pohybovat kolem pole, házet bomby a vyhodit do vzduchu co nejvíce nepřátelských prasat jak je to možné v každé úrovni, než nepřítel zničí vás. Pamatuj! Tyto bomby jsou načasovány a jakmile vyzvednout odpočítávání začne, tak hodit na nepřítele prasat před časem vyčerpá. Také se snaží uniknout bomb shozených nepřátel, nebo jinak ztratíte hru.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6794 krát on-line. Pořadí 3349 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 10.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hodnocení na základě 10 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6794 krát
Prase Války

Nápověda malé prase házet bomby a vyhodit do vzduchu co nejvíce nepřátelských prasat, pokud možno dříve, než oni zničí vás. Pomocí kláves se šipkami pro pohyb vaší postavy, která je nejtmavší prase ze všech, a vybrat bomby se při chůzi nad nimi. Pak, když jste si vypočítali jeho dráhu, stisknutím mezerníku pustit.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Prase Války pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Prase Války. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Prase Války , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Prase Války je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Prase Války, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Prase Války
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332054
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97609
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31164
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...