Hry Zdarma

Radioaktivní Bojovník

Hry akce

Radioaktivní bojovník

Radioaktivní Bojovník Hodnocení: 10/10

Radioaktivní bojovník hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této online hře budete hrát jako jediný bojovník schopný řešit problémy, na které narazíte. Radioaktivní Necro-mutanty se buduje tajnou zbraň nebývalé síly. Spies lidské aliance obětovali své životy, aby zjistili Necro-mutant úkryt. Pouze jeden bojovník můžete vyzkoušet a útok, který hrozné místo, aby se zabránilo jejich ďábelský plán od naplňovat. Může odvaha a zuřivost řídit svůj osud, a dovede ke konečnému vítězství!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6834 krát on-line. Pořadí 3582 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 10.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hodnocení na základě 2 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6834 krát
Radioaktivní Bojovník

Pomocí kláves se šipkami pohybovat a klávesy A a S k útoku.D klíče bude aktivovat svůj štít, tak neváhejte využít svůj štít, pokud potřebujete. Pick up žádné další zdravotní vidíte. Chcete-li spustit, poklepejte kláves se šipkami. Neexistuje žádný skákání v této hře, protože je porazit 'em-up hra.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Radioaktivní Bojovník pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Radioaktivní Bojovník. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Radioaktivní Bojovník , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Radioaktivní Bojovník je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Radioaktivní Bojovník, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Radioaktivní Bojovník
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332071
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97625
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31176
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...