Hry Zdarma

Robot Války

Hry akce

Robot války

Robot Války Hodnocení: 3/10

Robot války hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tato bezplatná online hra je o sbírání šrotu od ostatních robotů. Vzhledem k tomu, roboti jsou vyrobeny z kovu a ne robot chce jeho kov ukraden, budete muset nejprve zničit všechny. K tomu budete potřebovat obě ruce, jeden pro klávesnici a jeden pro myš. S klávesnici budete ovládat pohyb robota, a to buď s klávesami WASD nebo šipkami. Pomocí myši se budete snažit, střílet a házet bomby. Pohyb po obrazovce pro cíl, klepněte na tlačítko (a držte) na tlačítko střílet a poklepejte explodovat. Sbírejte kousky kovu po zničení nepřítele. Někteří nepřátelé mohou trvat déle než jednu šanci zničit.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6357 krát on-line. Pořadí 3498 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 3.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnocení na základě 6 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6357 krát
Robot Války

Vypadá to, že tato hra je založena ve světě obývaném roboty hover, které jsou používány na kov dalších robotů a mají navzájem zabít, aby přežili. Z nějakého důvodu, je tam jeden robot silnější než ostatní. A samozřejmě, že musí bojovat proti všem slabších robotů. Hádejte, kdo bude hrát nejsilnější hover bot? Vy! Jediný způsob, jak může být poražen, je-li nejslabší roboti podaří převyšuje vás, nebo pokud jste úplný blbec s videohrami. Takže, který z nich bude? Jste slaboch, nebo jste ochotni přijmout hromadí stovky řádí vrah explodující roboty?

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Robot Války pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Robot Války. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Robot Války , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Robot Války je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Robot Války, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Robot Války
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332054
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97609
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31164
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...