Hry Zdarma

Vyšplhat až na vrchol

Hry akce

Vyšplhat až na vrchol

Vyšplhat až na vrchol Hodnocení: 5/10

Vyšplhat až na vrchol hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře, jste opice a vy budete muset skákat, šplhat a spouštět přes věž dosáhnout na nejvyšší bod věže před vodou stoupající z níže tomto rozsahu. Pomocí kláves se šipkami pohybovat nebo písmena W (nahoře), (vlevo), S (dolů), D (vpravo) a Z skočit. Musíte jít nahoru po zdech a skákat přes různé úrovně dosáhnout vrcholu. Musíte uniknout vody stoupá, budete muset vyhnout se utopit v příručce. Dostat se na vrchol, aby vyhráli.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 11368 krát on-line. Pořadí 1889 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 340 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 11368 krát
Vyšplhat až na vrchol

Hra, kde musíte vylézt na věž, musíte se dostat nahoru vyhnout se utopí ve vodě, které neustále roste. Skok z kamene na kámen a lézt po stěnách, aby se lezení. Cílem je dosáhnout horní části obrazovky. Voda stoupá z dolní části obrazovky a je na vás, jestli budete topit. Musíte spustit podporu více než voda.Rychlá hra, kde budete muset jít nahoru a nahoru bez zastavení, aby se zabránilo vody. Skákat, běhat a lézt po stěnách, aby se na vrchol věže.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Vyšplhat až na vrchol pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Vyšplhat až na vrchol. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Vyšplhat až na vrchol , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Vyšplhat až na vrchol je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Vyšplhat až na vrchol, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Vyšplhat až na vrchol
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332071
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97625
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31176
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...