Hry Zdarma

Střílet Bomby

Hry akce

Střílet bomby

Střílet Bomby Hodnocení: 4/10

Střílet bomby hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Použijte svůj raketový batoh sbírat munici, jak si padák do vašeho města, střílet bomby z nebe. Přežít a chránit město od každé vlny bomb, a vydělat peníze na upgrade svého zdraví, raketový batoh, padák, exploze, rozsah a rychlost. Letí vzduchem vyhnout všechny bomby a sbírat co nejvíce munice, jak je to možné. Sbírejte balónky stejně. Dejte si pozor na nepřátelské letouny, které na vás střílet do vzduchu.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6440 krát on-line. Pořadí 3356 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 8 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6440 krát
Střílet Bomby

Vaše zdraví a zdraví města jsou vyznačeny pruhy na levé straně obrazovky, a množství munice máte a bomby ještě padat z nebe je uveden na pravé straně obrazovky. Použijte myš k ovládání pádu sbírat munici a vyhnout se bomby. Přesun vaše postava vlevo a vpravo, zatímco na zemi s a D.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Střílet Bomby pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Střílet Bomby. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Střílet Bomby , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Střílet Bomby je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Střílet Bomby, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Střílet Bomby
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332054
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97609
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31164
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...