Hry Zdarma

Střílet Parazity

Hry akce

Střílet parazity

Střílet Parazity Hodnocení: 8/10

Střílet parazity hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Cílem této online hry je porazit nepřátele na obrazovce.Infekce se zabydluje a je jen na vás, k boji ho! Zničit virus, ale nenechte se infikovat vaše loď tím, že se příliš blízko. Střílet nepřátele v rychlém sledu na zvýšení multiplikátoru a dostat své skóre do milionů! Pomocí kláves se šipkami pro pohyb lodi, a použití klávesy WASD cíl zbraň.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6983 krát on-line. Pořadí 3553 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 8.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnocení na základě 2 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6983 krát
Střílet Parazity

Sbírat nějaké vylepšení, které se objeví. Získat je tím, že střílí nepřátele, více zničíte, tím více dostanete. Pokud jste hráli hru s tímto druhem systému kontroly před, to může být trochu obtížné na první, ale budete si rychle zvyknout na to. Ovládací prvky pro stěhování a natáčení může být nastaven na obrazovce pokyny.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Střílet Parazity pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Střílet Parazity. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Střílet Parazity , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Střílet Parazity je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Střílet Parazity, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Střílet Parazity
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332054
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97609
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31164
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...