Hry Zdarma

Surfujte Tabuli

Hry akce

Surfujte tabuli

Surfujte Tabuli Hodnocení: 4/10

Surfujte tabuli hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této on-line hře budete mít možnost udělat jednu z věcí, které jste kdy chtěli. Myslíte si představit, že ve škole, při pohledu na nudný a plný pracovní tabuli ve škole? Zde je vaše šance na surfování přes to dokázat sami a soutěžit s ostatními hráči po celém světě! nasměrovat svou postavu, vyhněte mokré houbičky a co je nejdůležitější ... získat nejvyšší skóre! nasměrovat svou postavu s myší, vyhnout mokré houby a sbírat ty bonusy!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6733 krát on-line. Pořadí 3305 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 16 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6733 krát
Surfujte Tabuli

Akční hra je žánr, který zdůrazňuje, fyzické problémy, včetně reakční doby na přípravu a koordinaci ruka-oko. Žánr zahrnuje různé subgenres jako je boj proti hry, střílečky hry a platformy hry, které jsou široce považovány za nejdůležitější akční hry, i když některé real-time strategie hry jsou také považovány za akční hry.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Surfujte Tabuli pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Surfujte Tabuli. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Surfujte Tabuli , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Surfujte Tabuli je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Surfujte Tabuli, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Surfujte Tabuli
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332072
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97633
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31182
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...