Hry Zdarma

Chihuahua na záchranu

Hry akce

Chihuahua na záchranu

Chihuahua na záchranu Hodnocení: 4/10

Chihuahua na záchranu hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře trochu čivava musí zachránit princeznu a že budete muset zabít své nepřátele a projít úrovní, zvedl klíč a otevřel dveře. Dejte si pozor na nepřátele, kteří vás může i zabít, stejně jako všechna zvířata najít různé obrazovky. Pomocí kláves se šipkami pro pohyb a mezerník pro skok. Musíte jít porazil každé úrovni, popadl klíče, který otevírá dveře k pohybu z obrazovky.Sada různých úrovních, v nichž budete muset dělat různé věci překonat.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 11653 krát on-line. Pořadí 1860 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 1016 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 11653 krát
Chihuahua na záchranu

Zvěřina, musíte překonat různé obrazovky. Jste malá čivava pes má vyzvednout klíč v každé úrovni, které se otevře dveře, je třeba otevřít dveře pro vstup do další úrovně. Plošinovka, kde musíte skákat chytit mince a zabíjet nepřátele, které jsou zvířata, jako jsou myši. Jednoduchá hra, kde se pohybujete v různých úrovních s různými úrovněmi obtížnosti.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Chihuahua na záchranu pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Chihuahua na záchranu. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Chihuahua na záchranu , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Chihuahua na záchranu je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Chihuahua na záchranu, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Chihuahua na záchranu
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332236
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97768
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31328
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...