Hry Zdarma

Zabij Nekonečné Nepřátele

Hry akce

Zabij nekonečné nepřátele

Zabij Nekonečné Nepřátele Hodnocení: 7/10

Zabij nekonečné nepřátele hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Držet muži hru! Víte, že milují! V tomto případě bude mít v boji proti všemu, který se pohybuje. Když akce začne, hit každého nepřítele a dělat velkolepé komba. Přesuňte postavu s šipkami a útok kombo s klíčovým. Pomocí klávesy S vyzvednout zbraně, které mají bílou šipku nad nimi, nebo jezdit nebo vystoupit nepřátelské kuličky. Stisknutím oba současně, aby provedl speciální hit.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6865 krát on-line. Pořadí 3391 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 18 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6865 krát
Zabij Nekonečné Nepřátele

Panáček je velmi jednoduchá kresba osoby nebo zvířete, složený z několika čar nebo teček. V panáček, hlava je reprezentována kruhem, někdy s detaily, jako oči, ústa nebo hrubě vyškrábal vlasy. Paže, nohy a trup jsou zastoupeny přímkami.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Zabij Nekonečné Nepřátele pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Zabij Nekonečné Nepřátele. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Zabij Nekonečné Nepřátele , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Zabij Nekonečné Nepřátele je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Zabij Nekonečné Nepřátele, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Zabij Nekonečné Nepřátele
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332054
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97609
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31164
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...