Hry Zdarma

Záchranná ve městě

Hry akce

Záchranná ve městě

Záchranná ve městě Hodnocení: 4/10

Záchranná ve městě hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Dračí vejce byla odcizena. Musíte použít zbraně se pohybovat po městě ve svém poslání. Skvělá akční hra, kde si můžete hrát s myší. Pohyb po obrazovce a střílet všechny nepřátele, které se objevují. Bláznivá hra natáčení všechno zlo, které se objevují. Zlepši své brnění a sbírat energii pokračovat ve hře. Každý level končí v boji s nebezpečným monstrem, které musí být překonány, aby přechod na další obrazovku.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6893 krát on-line. Pořadí 3596 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 2 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6893 krát
Záchranná ve městě

Klasická hra z různých obrazovkách, na kterých můžete překonat překážky, čelit střelbě nepřátele. Jeďte na kole jako kosmické lodi kolem obrazovky. Nepřátelé se objevují a fotografování. Musíte zničit všechny protivníky. Každý zabít vám některé diamanty jsou podávány Bonus a energii pokračovat ve hře. Zabijte příšery na poslední obrazovce zobrazen v každé úrovni. Oheň své zbraně a vozidla jedoucí po městě v nebezpečnou misi.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Záchranná ve městě pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Záchranná ve městě. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Záchranná ve městě , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Záchranná ve městě je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Záchranná ve městě, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Záchranná ve městě
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332236
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97768
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31328
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...