Hry Zdarma

Zastřelte Všechny Cíle

Hry akce

Zastřelte všechny cíle

Zastřelte Všechny Cíle Hodnocení: 5/10

Zastřelte všechny cíle hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tato bezplatná online hra je z několika stylů, ale hlavním posláním je jednoduchá. Pomocí dálkového ovládání krabici střílet Nikita rakety a zničit všechny cíle v každé úrovni. Použijte různé techniky, aby se nejrychlejší čas a tvrdí první místo. Přesuňte se šipkami, ohnivých střel s mezerníkem, vybuchují rakety s klíčem W, držte X šipky na první osoby pohledu přepnout tlačítka posun pro přikrčení a stát, tvářit nahoru nebo dolů s A a Z klíče.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6600 krát on-line. Pořadí 3487 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 4 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6600 krát
Zastřelte Všechny Cíle

Toto je 3D bludiště hra, ve které budete muset střílet všechny cíle každé úrovni. Pomocí šipek se pohybovat pole a raket.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Zastřelte Všechny Cíle pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Akce flash hra s názvem Zastřelte Všechny Cíle. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Zastřelte Všechny Cíle , a to se vztahuje k Akce. Naše nová hra Zastřelte Všechny Cíle je jedna z nejlepších her Akce najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Zastřelte Všechny Cíle, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Zastřelte Všechny Cíle
ZPĚT

Akce nejhranější hry

Velryba Hrát ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasů
Odehrané
332236
krát

predátor na útěku! Najděte si cestu ven z moře světa. Návod: útěk od moře Svět řešením rébusů a bojují vaši cestu ven ze zajetí. Použijte nahoru, levé a pravé šipky plavat. X kousnutí (jíst získat zdraví) Z k pomlčka a zlomit tak, šipka dolů roztočit své nepřátele z cesty. Zabíjení a ničení zvýší vaši Rage, to si nezranitelný a budete způsobit větší škody.

Válka Draků Hrát ►

Válka draků

5
5 z 10 - 9706 hlasů
Odehrané
97768
krát

Draci jsou ve válce. K dispozici je velká bitva požáru na obloze. Přispívat do boje tohoto draka létání nad. Zabít létající draky, které se snaží vás zabít. Opevnění plive oheň zničí všechno. Dejte si pozor na oheň ostatních draků! Návod: Pomocí kláves se šipkami nebo WASD pohybovat a levé tlačítko myši plivat oheň. Musíte ovládat letu po obloze, aby se vyhnul útokům nepřátel. Musíte zničit všechny draky, ja ...

Při Hledání Diamanty Hrát ►

Při hledání diamanty

5
5 z 10 - 2870 hlasů
Odehrané
31328
krát

Nacházíte se v klenotnictví galerii v Paříži, a během noci, všechny diamanty, smaragdy, safíry a drahé kameny zmizely, se svým charakterem od Aristokočky hledají všechny diamanty a najít exit, než vyprší čas. Najít diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocí tlačítek se šipkami můžete ovládat pohyb a mezerníkem můžete skočit. Pozor na psy, ztratíte život. Běh a skok přes všechny obrazovky se dostat až na kon ...