Hry Zdarma

Barbie na ledě (skládačka)

Hry Barbie

Barbie na ledě (skládačka)

Barbie na ledě (skládačka) Hodnocení: 6/10

Barbie na ledě (skládačka) hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Barbie byla na návštěvě Disney World s Kenem a jejími přáteli. Travel přinesl suvenýr fotografii, ale její sestra má zlomené obrázek. Barbie chce mít tento suvenýr fotografii, můžete pomoci náš přítel opravit fotografii. Chcete-li rekonstruovat obraz, bude kus vyberte pomocí myši, a když o 2 nebo více kusů se automaticky spojoval.Cílem je dokončit puzzle a znovu nechat velký obraz. To je puzzle s Barbie, Ken a přáteli. Pomocí myši, aby přestavět puzzle.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 43597 krát on-line. Pořadí 374 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 5064 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 43597 krát
Barbie na ledě (skládačka)

Panenka Barbie má fotografickou bruslení. Vidíme princezna bruslení s princem. Za její přátelé jsou. V dálce vidíme hrad nad mraky. Okřídlený kůň létání po obloze. Nádherná scenérie budete muset vrátit k dokončení. Vezměte si tuto puzzle v co nejkratším možném čase. Musíte opustit obraz, jak to bylo v originále co nejdříve.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Barbie na ledě (skládačka) pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem Barbie na ledě (skládačka). A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Barbie na ledě (skládačka) , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra Barbie na ledě (skládačka) je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Barbie na ledě (skládačka), že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Barbie na ledě (skládačka)
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
253394
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18188 hlasů
Odehrané
136684
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19126 hlasů
Odehrané
135997
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.