Hry Zdarma

Barbie Puzzle: Dívka Kalifornie

Hry Barbie

Barbie Puzzle: Dívka Kalifornie

Barbie Puzzle: Dívka Kalifornie Hodnocení: 3/10

Barbie Puzzle: Dívka Kalifornie hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Figurek Barbie puzzle, je to obtížnost 3. Zde je více kusů než ostatní jednodušší. Tato hra má komplikace se zavádějící díly. Budete muset otočit kousky, aby se vešly správně. Proveďte vyhledávání správných částí, aby se vešly mezi sebou a jít dokončit obraz dívky v Kalifornii. Náš přítel a princezna je hvězdou této hry, ve které musíte umístit kousky skládačky do správné polohy a připojit se navzájem dokončit obraz panenku Barbie.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 35209 krát on-line. Pořadí 513 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 3.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnocení na základě 3772 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 35209 krát
Barbie Puzzle: Dívka Kalifornie

Make puzzle je zábavná intelektuální činnost. Je to o tom mít předchozí snímek, v tomto případě na panenku Barbie. Obraz je rozdělen do desítek dílů s nepravidelnými tvary. Musíte najít spojení mezi každou z těchto částí tak, aby se obraz Barbie je zpět v plné výši. Toto puzzle má potíže, že kusy jsou na pozicích, které nejsou v pořádku, takže musíte nejprve dát kus ve správném směru, než jdete hledat pro jednoho se fit. Po dokončení uvidíte opět obraz plný dívky kalifornii.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Barbie Puzzle: Dívka Kalifornie pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem Barbie Puzzle: Dívka Kalifornie. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Barbie Puzzle: Dívka Kalifornie , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra Barbie Puzzle: Dívka Kalifornie je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Barbie Puzzle: Dívka Kalifornie, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Barbie Puzzle: Dívka Kalifornie
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
253395
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18188 hlasů
Odehrané
136685
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19126 hlasů
Odehrané
135997
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.