Hry Zdarma

Barbie:jaro

Hry Barbie

Barbie:jaro

Barbie:jaro Hodnocení: 4/10

Barbie:jaro hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Je jaro, a v prvních pěkných dnů Barbie chcete oblékání s čerstvější oblečení a živějšími barvami. Takže je potřeba, aby vám pomohou rozhodnout o oblečení na procházku do parku, visí ven s přáteli a bavit se. Mají celou řadu různých oblečení šaty Barbie na jaře. Můžete také doplňky, které se vám líbí, jako jsou tašky, brýle, klobouky, a vybrat si mezi různými obuvi máte ve své sbírce. Barbie je ideální pro všechny plánu být přítomni na jaře díky vaší dobré chuti.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 14606 krát on-line. Pořadí 1428 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 660 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 14606 krát
Barbie:jaro

Panenky Barbie se vyznačují velkou sbírku oblečení a doplňků v poslední módy. V tomto případě jsou šaty jsou typické jara, v období, kdy počasí je stále teplejší, až do léta. Na jaře dny jsou stále delší a barvy jasnější díky květy, které se objevují v parcích a oblastech. Jarní Barbie oblečení také přizpůsobuje ročních období, a stává pohodlnější a radostné pro pěkného počasí.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Barbie:jaro pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem Barbie:jaro. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Barbie:jaro , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra Barbie:jaro je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Barbie:jaro, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Barbie:jaro
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
253412
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18188 hlasů
Odehrané
136701
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19126 hlasů
Odehrané
136019
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.