Hry Zdarma

Make-up s Barbie

Hry Barbie

Make-up s Barbie

Make-up s Barbie Hodnocení: 4/10

Make-up s Barbie hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo lépe. Skončili jsme s rty a pak některé detaily šperků až do konce.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 250965 krát on-line. Pořadí 31 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 36324 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 250965 krát
Make-up s Barbie

Make-up hra, která má slavné panenky Barbie jako model.Make-up na zápěstí. Classic blond panenka cvičit tímto souborem obrazů. Naučte se všechna tajemství stylingu s tímto příkladu, ve kterém budete moci změnit tón pleti, očí, barvu vlasů, účes, rtů, a všechny prvky. Kromě kop elegance, která je skvostem, nebo nějaké květiny, aby ve vlasech.Verze velmi oblíbené mezi dívkami a lidi, kteří milují styly.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Make-up s Barbie pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem Make-up s Barbie. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Make-up s Barbie , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra Make-up s Barbie je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Make-up s Barbie, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Make-up s Barbie
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18186 hlasů
Odehrané
134356
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19124 hlasů
Odehrané
133540
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.

Barbie Puzzle Fairytopia Jewel Dolls Hrát ►

Barbie Puzzle Fairytopia Jewel Dolls

2
2 z 10 - 25686 hlasů
Odehrané
123041
krát

Líbí se vám Barbie? Barbie puzzle hra, to je první stupeň, zde kusy jsou řazeny, takže to bude jednodušší upravit kousky. Stačí dát každý kus obrazu v místě, takže obraz je kompletní. Je to jednoduchá hra, děti se to líbí moc. Budou moci hrát lidé všech věkových kategorií.Barbie panenka je jedna z dívek, oblíbené hračky a některé děti. Představuje ideální estetické a osobnost dali přes kreslených seriálech a f ...