Hry Zdarma

Barbie oblečená jako princezna Popelka

Hry Barbie

Barbie oblečená jako princezna Popelka

Barbie oblečená jako princezna Popelka Hodnocení: 6/10

Barbie oblečená jako princezna Popelka hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře budete muset vybrat ty nejlepší šaty pro princeznu strany na hradě. Barbie je oblečená jako princezna Popelka. Chcete-li kostým budete muset jít po kliknutí na oblečení, vlasy a doplňky, aby to vypadalo na zápěstí. Klepněte na tlačítko znovu, aby to zmizí a zvolit jiný. Musíte udělat pěkný soubor šaty pro princeznu. To budenejkrásnější a elegantní večerní. Královská rodina. Znak, který přijde vhod pro panenku Barbie.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 75195 krát on-line. Pořadí 178 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 6814 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 75195 krát
Barbie oblečená jako princezna Popelka

Jeden z nejoblíbenějších princezny pro dívky je Popelka. Příběh o dívce, která je osamocené. Její nevlastní matka a sestry ji léčit špatně, jako se sluhou. Jednou v nocivíla se objeví na něj a dá mu oblek jít na párty do královského paláce. Ten večer na plese s názvem prince, který spadá na ni. Ona uteče a zapomenout na botu. Princ domu k domu vyhledávání najít majitele ztracené boty. Konečně jsem našel to, vdát a žít šťastně až do smrti. Mít plnou skříň šatů, bot a paruky, aby perfektní Barbie Popelka na party dnes večer. Udělejte si kostým, který se podobá originálu. Když budete hotovi, můžete začít znovu.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Barbie oblečená jako princezna Popelka pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem Barbie oblečená jako princezna Popelka. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Barbie oblečená jako princezna Popelka , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra Barbie oblečená jako princezna Popelka je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Barbie oblečená jako princezna Popelka, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Barbie oblečená jako princezna Popelka
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
253407
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18188 hlasů
Odehrané
136695
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19126 hlasů
Odehrané
136009
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.