Hry Zdarma

Barbie: Chytrý

Hry Barbie

Barbie: Chytrý

Barbie: Chytrý Hodnocení: 6/10

Barbie: Chytrý hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Pomocí myši, musíte se oblékat Barbie na důležitou událost: Svatba, visí ven s přáteli, jít do práce, jít na vysokou školu, nebo co, ale budete muset dát náš přítel velmi pěkná. Aby se oblékli do modelu, bude součástí vybrat pomocí myši a vzít ji na tělo Barbie je na levé straně. Můžete změnit účes a barvu vlasů. Mají všechny druhy oblečení pro ni. Ve vašem šatníku kalhoty, sukně, šaty, halenky, košile a bundy. Máte také obuv a módní doplňky.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 16385 krát on-line. Pořadí 1260 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 862 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 16385 krát
Barbie: Chytrý

Barbie hra, ve které budete muset oblékat panenku s stylové oblečení, které máte k dispozici ve vašem šatníku. Existuje spousta oblečení, které můžete použít, aby kompletní oblečení, které je velmi moderní a elegantní. Zápěstí musí být velmi krásná a mít vaši pomoc. Mají obleky, šaty, sukně, kalhoty, halenky a trička pro ni. Tam jsou také boty, kabelky a další módní doplňky, jako jsou šperky klenotník. Více moderní a elegantní skříň klasické hry verze.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Barbie: Chytrý pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem Barbie: Chytrý. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Barbie: Chytrý , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra Barbie: Chytrý je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Barbie: Chytrý, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Barbie: Chytrý
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
253412
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18188 hlasů
Odehrané
136700
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19126 hlasů
Odehrané
136018
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.