Hry Zdarma

Barbie: večerní šaty

Hry Barbie

Barbie: večerní šaty

Barbie: večerní šaty Hodnocení: 6/10

Barbie: večerní šaty hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře je obrázek Barbie s veškerým jejím šatníku šaty, můžete si vybrat pro ni na gala večer s nádherným šaty a účes. Pohybem myši budete muset oblékat Barbie, aby to zářivé. Už panenka na pravé a levé straně jsou všichni oblečeni v noci, všechny šaty jsou dlouhé zvyklí na velkou událost, velmi stylové a velmi jemných barvách. Máte také paruky s různými účesy a šperky dokončit oblečení.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 27056 krát on-line. Pořadí 692 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 1816 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 27056 krát
Barbie: večerní šaty

Hra pro dívky, kde máte obléknout panenky Barbie ve stylovém způsobem s večerní šaty. Připravte si několik oblečení na výběr v různých barvách, takže v kombinaci s různými paruky. Musíte udělat protagonista hry je nejkrásnější dívka na večírku. Snažím se vybírat a kombinovat všechny prvky, jako je účes, barva vlasů, šperky a oblečení. Všechny kostýmy jsou dlouhé, dlouhé sukně s dlouhým letem. Jsou velmi pěkné obleky, které sedí dobře s postavou panenky. Jistě, můžete vytvořit vlastní tvorbu. Můžete hrát a opakovat tolikrát, kolikrát budete chtít.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Barbie: večerní šaty pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem Barbie: večerní šaty. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Barbie: večerní šaty , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra Barbie: večerní šaty je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Barbie: večerní šaty, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Barbie: večerní šaty
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
253394
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18188 hlasů
Odehrané
136684
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19126 hlasů
Odehrané
135997
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.